Blog

Přidaná hodnota ke službě

Dneska se mi stala taková zajímavá věc :-). Sice jsem o tom něchtěl napsat, ale nevydržel jsem to a musím se o to podělit.

Podcast #3 - Virální video a jak na něj

Chtěli byste natočit vlastní virální video? Poslechněte si můj podcast a dozvíte se co potřebujete vědět o životě viralního videa. Popisuju tam vše od samotného nápadu, realizaci i opatření, aby vaše video získalo ten pravý DRIVE :-)


Proč lidi pomlouvají, nenávidí a nepřejí

Někdy přemýšlím o tom, proč vlastně někteří lidi dělají, co dělají. Proč bezdúvodně útočí na druhé i přesto, že proti nim normálně nic nemají? Myslíte si, že to máme jen tady v Česku? Mám pro vás špatnou zprávu, je to v lidech samotných.

Nejednou se mi stalo, že v rámci nějakého projektu jsme dosáhli nějaké úspěchy. Vždycky si naivně myslím, že když se projektu daří, tak z toho bude mít radost i okolí. Lidi z branže a bože přece i konkurence, protože to má posouvat všechny dál.


Jenže. Pak dostanu facku a zase zjistím, že prostě ne. Pokud má jedna skupina radost, zákonitě bude mít druhá skupina zlost, že vlastně máte radost. Není tam jiný důvod.

Změna od kořenů aneb zase jsem překopal WebSeller s.r.o.

Nějaký čas jsem nenapsal o svém podnikání. Poslední dobou se věnuji novému webselleru a hlavně svému osobnímu rozvoji. Začal jsem se víc věnovat tomu, co mě opravdu baví a začal jsem konečně dělat věci tak, jak intuitivně cítím. Jsem díky tomu mnohem spokojenější. Ano, dřív jsem dělal v rámci firmy řadu rozhodnutí, tyto rozhodnutí byly ale často takové, že jsem k nim byl v čase dotlačen. Začal jsem mnohem výrazněji dělat "counter attacks!", tedy protiútoky :-)

Podcast #2 - Jak získat zákazníky pro nový eshop

Tak jste se konečně rozhodli, zařídili si e-shop, naplnili jej zbožím a teď přemýšlíte jak začít získávat zákazníky? A aby to byla pořádná výzva, dají se zákazníci sehnat "levně"? Budete se divit ale dají, ale bude vás to stát spousty práce. Pokud jste ještě žádnou propagaci nedělali nebo jste nějaké nárazově zkoušeli ale pořád nic moc?


Poslechněte si můj podcast s pár tipy jak získat zákazníky pro e-shop.


Začněte podnikat do 24 hodin, nevymlouvejte se, že to nejde

Začít podnikat je dneska neskutečně jednoduché, a přes to všechno si lidi jsou schopni najít výmluvu, že zrovna teď to "nejde". Tak vám tu napíšu, že to jde a že to jde hodně rychle :-).

Co potřebujete k podnikání?

Abyste mohli začít podnikat, potřebujete živnostenský list, za který zaplatíte 1000 Kč. Dneska je výhodou, že vám stačí jeden. Za mých dob jsem si musel platit za každý vydaný živnosťák. A protože chtěl být úřad cool, museli jste si počkat pár dní, než ..…p>

E-book o internetových start-upech v prodeji a se soutěží o 100 000 Kč pro TOP affiliate partnera

Konečně je to tady. E-book, který pomáhá začínajícím internetovým projektům, jak se založením start-upu, jeho provozem, ale i marketingem a lidskými zdroji. Kniha se též zaobírá dopadem na osobní a rodinný život.


A protože to myslím vážně, společně se spuštěním prodeje vyhlašuji takovou malou soutěž pro affiliate partnery.


Nabízím 100 000 Kč pro nejúspěšnějšího affiliate partnera.

Podnikáte on-line a nedaří se vám? Hledám dobrovolníky ... :-)

Podnikáte na internetu alespoň rok, podařilo se vám získat pár zakázek, ale pořád to není ono? Pokud cítíte, že to stále není ono a zakázek máte málo, nedaří se vám udělat si jméno a nejste tak nějak spokojeni s formou, co máte, tak mám pro vás řešení.

Hledám živnostníky, kteří splňují výše uvedené. Společně s nimi bych rád natočil video dokumentaci (vblog) o tom, jak zkusíme společně najít příčinu vašeho neúspěchu a k ní řešení. Výstupem by mělo být video, které pomůže ostatním i samotnému podnikateli. Rád bych věnoval svůj čas pouze vašemu podnikání. Jak vliv budou mít navrhované změny na vaše podnikání, by se pak řešilo s časovým odstupem a krátkým rozhovorem (cca. po 2 měsících).

Pokud se na to cítíte a nechcete být ztraceni v on-line světě, napište mi :-) 
Kontakty najdete tady na blogu.

Podcast #1 - Internetové startupy

Brněnská žádost o ruku slovenskou řečí aneb jak dopadlo natáčení

Ještě než začnu psát, chci jen říci, že žádost o ruku před kamerou není fikce. Daniel opravdu Zuzku o ruku požádal, co se dělo kolem, a jak nápad vznikl rozvedu níže.


Než jsem odjel do Thajska, začal jsem řešit jeden menší projekt spadající pod Magiclist. Chtěli jsme natáčet videa s různou tématikou. Zároveň natočení videa mělo být jakýmsi experimentem, jak na to bude reagovat publikum. Myšlenku jsem tedy měl. Mezitím jsme se potkali s Danielem (slovenský student), který nás oslovil přes pár známých kolem Magiclistu, jestli bychom se nechtěli podílet na "dokumentaci" jeho žádosti o ruku (Zuzku). Udělat z toho něco nezapomenutelného.

A v ten okamžik se rozpohybovala lavina nápadů a podpora lidí. Výsledkem je video, které by nepřišlo na svět, kdyby nebylo týmu lidí, Daniela a Zuzky, lidí s kamerami, a eshopů Magiclistu, které propůjčili či darovali nějaké vybavení, oblečení, dárky. A na 1. máj - lásky čas, vzniklo nové pouto ;-)./Jsem rád, že Magiclist není jen projektem, který jde čistě za komercí, ale že pomáhá lidi spojovat a to doslova :-). Co si o videu myslíte? Máme se pouštět do podobných akcí?

1234567891011121314