Kam to bude?


Blog

Správa více internetových projektů najednou [digimadi]

Proč být raději společník ve firmě (projektu). Výhody a nevýhody.


Pokud se chystáte s kamarádem či někým naprosto neznámým vstoupit do nějakého projektu, potažmo firmy, určitě vás napadne otázka: jak to nejlépe udělat?

První měsíc s malou Zoe a 10 věcí, které se změnily


Nedávno se mi narodila dcerka Zoe (zrovna ji hlídám a píšu tento článek) a prakticky od této chvíle jsem doma na otcovské dovolené. Počkat já vlastně býval doma i předtím. Hm, no prostě jsem doma víc :-). A za první měsíc doma mám těchto 10 postřehů.

E-book Jak začít internetový start-up v ČR ke stažení ZDE

Po dvou letech od vydání mého e-booku Začínáme internetový start-up v ČR jsem se rozhodl o jeho uvolnění a nabízím jej zcela zdarma. Pokud ho nemáte, tak neváhejte a stahujte :-).

Kodérské prasata 21. století - webové šablony


V minulosti jsem hrozně rád využíval webové šablony z themeforest.net pro některé své projekty. Poslední rok jsem však hrozně zklamaný kam se celý segment ubírá. "Kodéři" prskní šablony ve frameworcích a jejich tvorba vypadá tak, že prakticky naklikávají použité JS pluginy.

Srovnání 7 mobilních low-cost tarifů bez závazků, používaných k podnikání


Všichni voláme a nejspíš každý podnikatel v Česku má mobil. Pokud je šťastlivec má pouze jeden mobil, pokud je nešťastník jako jsem já tak jich má tři a více. A protože mobilní operátoři u nás mají pořád docela slušné žně, připravil jsem pro vás srovnání tarifu z pohledu podnikatele, živnostníka.

 

Vyřízení bankovního účtu pro anglické LTD u české banky (FIO)


Mám tu pro vás další vývoj, který obnáší start mé firmy v Anglii. Jak jsem psal v předchozích článcích, bankovní účet jsem se rozhodl založit prvně v Česku u FIO banky.  

Terms & Conditions pro SaaS službu provozovanou v UK, zapomeňte na překlad z CZ

Nedávno jsem řešil smluvní podmínky pro moji službu, kterou již brzy budu spouštět v UK. Sepsal jsem jak jsem k tomu přistoupil já.

Výpis z Company House s apostilou pořád v nedohlednu

Jen krátký post, abyste věděli co se děje. Jak jsem psal, pro vyřízení běžného bankovního účtu, ale třeba i platební brány tady v ČR, tak potřebujete mít výpis z obchodního rejstříku. V Anglii ho vydává Company House. To je něco jako náš obchodní rejstřík.

Můj recept na kuřecí polévku, perfektní proti nachlazení

Před pár dny mně zachvátilo nachlazení. Nateklé oči, plný nos, lehké škrábání v krku a do toho i nárazová bolest hlavy. Asi nejsem jediný koho tohle šílené počasí nakřáplo a tak jsem se začal kurýrovat. Vždycky když cítím, že to není úplně ončo, tahle polívka mně postaví na nohy. Tak pokud teď taky zápasíte s imunitou, nachlazením. Určitě recept zkuste.

123456789101112131415