Kam to bude?


Blog

''Kodérský sen'' aneb jak dělat kodéřinu bez programování?

Myslím si, že kodéři (Webmateři) jsou hrozně málo oceňovaní. Přitom je to vlastně profese přesně uprostřed každé webařiny. 

 

Podcast #11 - Na co se na Internetu zaměřit. Jaký si vybrat produkt?

Start-up GEAL.cz? Má další e-shopová aukce budoucnost?

Tak rok a půl zpátky jsem měl konzultaci ohledně jednoho projektu. Trojice nadšenců, co měla nápad, se rozhodla založit si firmu (Smart Source Synergies s.r.o.) a pustit se do podnikání, které je postaveno právě na e-shopech. Jejich nápad vytvořit obrácený prodej mi zpočátku přišel příliš komplikovaný.

 

Z oboru křičí ''to je nesmysl'', zákazníci ''to je zázrak''


Myslíte si, že byste měli naslouchat odborníkům? Možná, ale možná také ne. Někdy je důležitější naslouchat vašim zákazníkům, uživatelům. Cokoliv, co si myslí odborníci, kritici a redaktoři může mít asi stejnou užitnou hodnotu jako automat na kondomy ve Vatikáně.

Podcast #10 - Jaké obchodní nástroje budete potřebovat?

Podcast #9 - Jak funguje marketing na Internetu?

Podcast #8 - Co budete muset podstoupit?

Podcast #7 - Peníze nejsou všechno

Podcast #6 - Víte, že ztrácíte každý den čas? Konsolidujte své SaaS služby a aplikace!

Projekt na výchovu affiliate manažerů si doslova užívám

Je to neskutečné klišé. Když si vygooglíte "práce z domu", "jak vydělat peníze", vyskočí na vás neskutečné množství výsledků. Často pofidérních. Od triků, jak oblbovat on-line kasína, přes investice do komodit a akcií. Vše ZARUČENĚ funkční metody. Stránky, které potom navštívíte, vypadají jako self promo. Fotky aut, domů a co všechno si za svůj unikátní trik koupili.

Z určitého úhlu pohledu to chápu. Máme novověk, 21. století. Dobu Internetu, moderních technologií. Bylo by téměř divné, kdyby lidi s možností mobility nechtěli mít i výdělek, který není závislý na jejich poloze. Tedy sedět někde v práci 10 hodin denně.

123456789101112131415