Facility
Pomohu s výběrem vhodných dodavatelů a odborníků, ať již bude Váš záměr jakýkoliv.

V rámci start-up facility pomáhám firmám najít vhodné dodavatele. Spolupráce funguje formou konzultace - mentoringu. V případě střetu zájmů, kdy se bude o zakázku ucházet jeden z dodavatelů, ve kterém mám obchodní podíl, se automaticky vzdávám nároku na odměnu.

Specializuji se na následující oblasti: e-commerce, payment processing, softwarový vývoj, digitalizace účetnictví.

Proč je dobré zkonzultovat výběr dodavatele?

Konzultací snížíte riziko výběru nevhodného dodavatele. Během naší konzultace často poukazuji na základní požadavky, které by měly být splněny i jiný úhel pohledu ve vztahu k výběrovému řízení. To ve výsledku velmi snadno může ušetřit velké finanční prostředky.


Zjistit více o mentoringu

Networking
Žádné podnikání se neobejde bez kontaktů. Pořádám akce, kde aktivně propojuji zajímavé projekty.

Úspěšné podnikání je zejména o budování kontaktů. Pokud chcete poznat zajímavé kontakty a třeba i budoucí obchodní partnery, investory či přátelé, neváhejte a přijďte naživo vyzkoušet některou z událostí, kterou pořádám.

Pitch Deck Stand Up

Start-up soutěž kde se 5 soutěžících utkávají před 5 členou porotou o nejlepší Pitch Deck. Jedná se zároveň o networkingovou akci, kde se setkává celá řada osobností z podnikatelského prostředí. Od podnikatelů samotných, přes investory, zástupce agentur, inkubátorů ale i nadšenců do start-up scény. Výherce získává finanční odměnu včetně sponzorských darů partnerů. Vstupné je zdarma.

Více o akci

Pitch Deck Meet Up

Komunitní setkání pro ty, kteří chtějí načerpat inspiraci, potkat zajímavé lidi v oblasti start-upů. Jedná se o volný formát, kdy je akce pořádána často ve vybrané restauraci. Za dobrého jídla a pití probíhají diskuze na téma podnikání. Odvážlivci mohou na akci prezentovat svůj Pitch Deck a získat tak upřímnou zpětnou vazbu. Vstupné je zdarma.

Více o akci

Pitch Deck Workshop (on-line)

Jednou za měsíc pořádám workshop, kde se bavíme co je to Pitch Deck a jak vytvořit jednotlivé slidy prezentace. Jaký je jejich význam a jak Pitch Deck následně prezentovat. Workshop je formou otevřené diskuze, je možné se průběžně ptát. Workshop je pro předplatitele pitchdecklive.com zdarma, pro ostatní je cena 490 Kč. Délka workshopu je cca. 1,5 - 2h.

Přihlásit se

Festival digitálních nomádů

Od roku 2017 pořádám komunitní akci pro digitální nomády, kde formou zajímavých přednášek sdílíme nadšení pro životní styl digitálního nomádství. Skvělé místo, kde můžete načerpat energii z inspirativních příběhů. Vstupné je zveřejněno na webu.

Více o akci

Mentoring
Nebudete na to sami. Rád Vám předám své know-how a budu Vaše konstruktivní opora.

Začínáte podnikat a chcete mít vždy osobu, na kterou se můžete s čímkoliv obrátit? Řešíte nebo chystáte se řešit nepříjemné změny ve firmě? Být ve vedoucí pozici a jako majitel firmy je často cestou samotáře. Sám jsem v této roli byl u řady svých firem. Vnější názor je často klíčový. Pro tento typ názorů však nelze jít za rodinou ani přáteli, nemůžete se ptát svých kolegů či obchodní partnerů (co kdyby se to týkalo třeba jich). Ideálním řešením je mít svého Business Mentora. Proto neváhejte a kontaktujte mne. Specializuji se na podnikání v rané fázi, ale rád nasdílím své zkušenosti těm z Vás, co mají již zaběhlé podnikání.

Můžete odemne očekávat profesionální a striktně diskrétní přístup.

Jaký je rozdíl mezi mentoringem a koučováním?

Odpověď je v podstatě jednoduchá. Mentor se dělí o své zkušenosti formou rad, kouč neradí a vede Vás k objevení vlastních nápadů a řešení. I když poskytuji koučování i mentoring, striktně odděluji formát jednotlivých sezení. Koučování tak probíhá dle ověřených technik a předem je koučovaný i kouč obeznámen, zda probíhá koučink nebo mentoring. Tyto dvě činnosti nelze kombinovat. Svým klientům doporučuji si vybrat si buď spolupráci v oblasti koučování, nebo v oblasti mentoringu.

Jaká je cena?

Hodinová sazba mentoringu je 6 000 Kč.

Platí se vždy před začátkem sezení a za každou započatou hodinu.
V případě dlouhodobé spolupráce, jsem schopen poskytnout individuální výhodnější podmínky.
V určitých případech poskytuji mentoring zdarma nebo za symbolickou cenu.

Kontaktujte mne pro více informací.

Fundrising
Pomohu získat kapitál na Váš projekt. Přes investora, od banky, dotací, vlastními zdroji.

Aby mohl Váš projekt úspěšně růst, potřebuje palivo. Tím palivem jsou peníze. Co si budeme povídat, můžete mít nablýskaný luxusní vůz, ale pokud nemáte palivo, nedojede z bodu A do bodu B. Naproti tomu, pokud budete mít staré rezavé auto, které bude pojízdné a dáte mu palivo, z bodu A do bodu B dorazí. Bude mu to sice trvat delší dobu, párkrát na cestě se asi zasekne, ale nakonec dorazí.

Také často svým klientům sděluji, že je důležité být připraven i na to, aby měli dostatek paliva. Protože pokud vyrazíte z bodu A a v půlce cesty do bodu B Vám dojde palivo, tak je výsledek stejný či velmi obdobný jako když nemáte palivo vůbec.

Touto analogií jsem chtěl poukázat, že peníze hrají v podnikání klíčovou roli a pokud je chcete získat, je důležité se seznámit s možnostmi, které máte k jejich získání. Samozřejmostí je také mít finanční plán a strategii s tím spojenou.

Pomohu Vám analyzovat možné zdroje financování ať už formou získání investora, od třetích stran nebo formou dotací či grantů. Spolupráce funguje formou mentoringu.

Zjistit více o mentoringu
Coaching
Chcete růst jako jednotlivec nebo tým? Budu Vaší oporou na cestě k osobnímu i profesnímu rozvoji.

Už jste se v životě nad něčím zasekli a nevěděli jak dál? Cítíte, že se nerozvíjíte jak byste si přáli? Osobní kouč pomáhá najít nové směry, cesty, které by Vás ani nenapadly. Takto nalezené nové otázky, směry Vás dokáží rychle akcelerovat.

Kouč je často lepší než přítel, partner, rodina, protože je schopný Vám dát objektivní, nezaujatý nadhled a zpětnou vazbu. Nehodnotí Vás a podporuje Vás na Vaší cestě k sebepoznání. Kouč využívá řadu ověřených technik, které Vám pomohou dojít ke svému AHA momentu. Věděli jste, že investice do kouče se vždy vyplatí? Je celá řada studií (vytvořená federací koučů (ICF)), která prokazuje, že životní a mentální úroveň kouče i koučovaného se díky koučování zlepší o stovky procent.

Jaké formy koučování poskytuji?

Agilní kouč
Pomohu se zaváděním agilních metodik do Vašich projektů, organizací i do osobní agendy. Jsem certifikovaný kouč pro Scrum, SAFe, AgileSHIFT, Kanban. Jsem také aktivní Scrum Master. Poskytuji školení na Scrum a SAFe, kde účastníky seznamuji s metodickými principy a agilním mindsetem.

Osobní a byznys kouč
Se svými klienty řešíme i spolupráci v rámci osobního koučování, kde se bavíme o tématech, které ovlivňují životní, osobní i profesní cíle. Sám jsem prošel celou řadu odborných kurzů koučování s potřebnou praxí. Zároveň jsem certifikovaný ICF kouč ve výcviku.

Kdo není kouč?

Kouč není konzultant.
Kouč za Vás nic neřeší narozdíl od konzultantů. Kouč Vás podporuje, abyste to co děláte, dělali lépe.

Kouč není terapeut.
Terapie se obecně zaměřuje na minulost. Koučování je strikně cíleno na budoucnost, minulost tak není podstatná.

Kouč není poradce.
Cílem kouče je, abyste k úspěšnému cíli dospěli vlastními nápady a měli za ně odpovědnost.

Kouč není mentor.
Mentor poskytuje rady na základě zkušeností z oboru. Kouč se neváže na obory a provází Vás tak, abyste získali vlastní zkušenosti.

Kouč není manažer.
Kouč Vás vede k zodpovědnosti vůči sobě, nikoliv k ostatním. Opačný přístup od klasického manažerského přístupu.

Kouč nepokytuje nápravu.
Koučink se nenařizuje. Koučovaný musí sám chtít něčeho dosáhnout, něco změnit či se něco naučit.

Jaká je cena?

Hodinová sazba agilního, osobního i byznys koučování je 1 850 Kč.

Platí se vždy před začátkem sezení a za každou započatou hodinu.
V případě dlouhodobé spolupráce jsem schopen poskytnout individuální výhodnější podmínky.

Chystáte zajímavý projekt? Máte projekt a hledáte nové příležitosti? Rádi byste objevili svůj potenciál jako jednotlivec i jako leader? Podnikání i realizace projektů je bezpochyby vytrvalostní disciplína. Pojďme se na to společně připravit.

Kdy Vám mohu pomoci?

Jste připraveni hledat řešení, i když víte, že nebudou jednoduchá. Chcete poskytovat svým klientům co nejvyšší hodnotu. Nebojíte se chyb, umíte a chcete se z nich učit. Jste si vědomi své zodpovědnosti a uděláte vše, co je ve Vašich silách jít do toho naplno.

Kdy bude lepší poohlédnout se jinde

Spoléháte se na analýzy a čistou logiku. Hledáte někoho, kdo problém vyřeší za Vás. Hledáte někoho na koho můžete problémy delegovat. Nejste otevřeni změnám. Jste spíše konzervativní člověk, agilní prostředí neznáte, není Vám blízké a nebo se mu dokonce vyhýbáte. Hledáte chyby prvně u ostatních a teprve potom u sebe.Facility


Pomohu s výběrem vhodných dodavatelů a odborníků, ať již bude Váš záměr jakýkoliv.

Více informací

Networking


Žádné podnikání se neobejde bez kontaktů. Pořádám akce, kde aktivně propojuji zajímavé projekty.

Více informací

Mentoring


Nebudete na to sami. Rád Vám předám své know-how a budu Vaše konstruktivní opora.

Více informací

Fundrising


Pomohu získat kapitál na Váš projekt. Přes investora, od banky, dotací, vlastními zdroji.

Více informací

Coaching


Chcete růst jako jednotlivec nebo tým? Budu Vaší oporou na cestě k osobnímu i profesnímu rozvoji.

Více informací
Patříte mezi popularizátory podnikání a kreativity? Zjistit více
Chcete své podnikání propojit s některými mými firmami? Zjistit více
Máte nápad a chcete, abych investoval do něho investoval? Zjistit více
Hledáte řečníka na témata o startupech nebo osobním rozvoji? Zjistit více

Naučím Vás filozofii Origami

Origami (z japonského oru – skládat, kami – papír) je japonské umění skládání rozličných motivů z papíru. Techniku skládání se lze naučit v každém věku a vyžaduje trpělivost a odhodlání.

Tato analogie je přenesena i do naší společné cesty, kdy společně skládáme jednotlivé díly a společně se učíme zvládat náročnější výzvy.

Máte zájem o spolupráci?

Vybrat termín