Blog

Alespoň obrat 5 milionů do konce roku 2013 u Magiclist.cz aneb jak na to?

Už je to nějaký pátek, kdy jsem se v nějakých vizích naivně vrhal do mého projektu Magiclist.cz. Za dobu jeho vývoje a provozu se ale postupně vyškoluji a vidím v něm čím dál více potencionálu. Neskutečné je, že škálovatelnost roste geometrickou řadou.

Hledám PPC manažera pro Magiclist.cz

Nabízím velmi zajímavou práci v oblasti internetového marketingu. Práce je v rámci projektu Magiclist.cz. Její náplní je kompletní správa PPC kampaní.


PPC manažer

Rok 2012 začal hodně blbě a skončil nad očekávání, rok 2013 bude super!

Když se ohlédnu nad minulým rokem, musím říct, že jsem celkem spokojený, jak se to vyvinulo. Sice se snažím navenek vystupovat pozitivně a optimisticky, ale začátek roku se doslova sral.

V mém podnikání jsou vlastně takové tři skupiny, které tvoří celý můj svět.

Spuštění jednoduchého vlastního PPC systému je celkem adrenalin

Když jsem vytvářel obchodní model Magiclistu, nikdy jsem moc nepočítal, že budu muset v začátku řešit PPC reklamu. Myslel jsem si, že to celé jednoduše postavím na affiliate marketingu a že komunikace s eshopy/partnery bude velmi jednoduchá.
 

PPC magiclist

Druhý Magický seminář cílený na affiliate marketing

A konečně po nějakém čase plánování jsem se odhodlal zorganizovat pro eshopy speciální seminář, který si klade za cíl jediné: ukázat a navést eshopy jak správně zavést provizní marketing do svého obchodního modelu. Provizní (affiliate) marketing je v u nás často podceňovaný zdroj propagace. Naštěstí se celá affiliate scéna postupně probouzí a s ní je důležitá osvěta.

 
Created with flickrSLiDR.
 

Dostal jsem nabídku na odkoupení podílu na Magiclistu

Magiclist.cz je netradiční vyhledávač dárků, který těží z fenoménu tzv. social shoping. Tedy sociální sítí určenou k nakupování. Uživatelé jsou za své aktivity odměňováni, mohou vyhrát řadu cen. Projekt je sice něco málo přes dva měsíce v ostrém provozu, ale za tu chvíli se registrovalo přes 1300 uživatelů. Tito uživatelé si vytvořili přes tisícovku seznamů přání s více jak desetitisíci přání. A třešnička nakonec je počet celkových prokliků, které jsou za poslední měsíc na úrovni zhruba 20tis (celkově více jak 50tis prokliků na eshopy).

Magiclist.cz - vyhledávač dárků

Magiclist.cz - vyhledávač dárků

Nepřehlížíte svou kartu příležitosti?

Stává se to pořád a každému. O čem to vlastně mluvím? Mluvím o příležitostech, které nás dnes a denně potkávají. Pro ty, kteří nejsou v obraze, Robert Kiyosaki vydal známou hru Cashflow, kde máte za úkol vyběhnout z krysího závodu. Začínáte v pozici náhodného zaměsnance: úředník, dělník, manažer ... a cílem hry je vymotat se z kolotoče plateb nájmů, nicotností a půjček, k finanční svobodě.

Zvyšte povědomí o svém projektu internetovým spojenectvím!

Pokud máte internetový projekt, portál či nějakou online službu kde máte registrované uživatele, začněte přemýšlet o spojenectvím s dalšími projekty.

Jsem na Facebooku pod veřejným profilem

Založil jsem si veřejný Facebook profil, kde se dozvíte různé info kolem podnikání a mých aktivit. Budu tam zveřejňovat i nabídky práce, partnerství. Informace, které pravděpodobně zde na blogu nezveřejním. Budu rád za follow.

Nový profil na Facebooku.

1234567891011121314