Kam to bude?


Blog

Zhodnocení mého podnikání v 2014 a co budu dělat v 2015


Zhodnocení roku 2014 jsem odkládal až do poslední chvíle. Vlastně jsem ho dopsal teprve dnes (2.1.2015). Mezitím jsem si přečetl zhodnocení kolegů, přátel, známých i naprosto cizích lidí. A tak nějak nevím co si myslet. Rok 2014 byl pro většinu úžasný a plný spíše toho pozitivního. Jsem rád, že se tolika lidem daří a budu rád když se bude dařit ještě více. A jak jsem dopadl já?

Podcast #16 - 20 způsobů, jak přivést na blog návštěvnost

Podcast #15 - Získání prvních provizních odkazů

Podcast #14 - Vytváříme www stránky a propojujeme je s provizními odkazy

Zkušenosti se založením anglické LTD firmy z Čech

První článek o mé zkušenosti s LTD firmou. Založení a první problémy na které jsem narazil. Zatím nebudu popisovat věci co šly "hladce", ale pokud byste stáli i o tyto informace, klidně je budu uvádět.
 

Chci do světa a jak jinak než přes LTD v Anglii

Hrozně dlouho jsem se rozhodoval, jestli začít podnikat v cizině a nebo zůstávat pořád tady v Česku. Poslední roky mám ale pocit, že se stávám spíš úředníkem, který slouží úřadům. A protože chci začít podnikat WorldWide, začal jsem vážně řešit, jestli setrvám u s.r.o. nebo zkusím LTD či nějakou zahraniční formu firmy. A hádejte co jsem si vybral :-)

Podnikání se bez stresu neobejde. Jak s ním bojuju?

Asi nemá smysl psát o tom, kolik stresu podnikání může přinést. A když podnikáte na "více frontách", tak starosti rostou a stres s ním. Potlačovat ho lze jen krátkodobě, lepší je mu předcházet.

Podcast #13 - Správný výběr domény

Podcast #12 - Vytváříme nabídku a učíme se oslovit dodavatele

Přednáška: Anatomie kvalitního obsahu z pohledu SEO s Markem Prokopem

123456789101112131415