Připravil jsem pro všechny zájemce malý workshop (tip&tricks), kde ukáži, jak můžete snadno za velmi nízké náklady růst hned v několika oblastech. Všechny tyto oblasti jsou nezbytnou součástí dnešního podnikání a je jedno, jestli máte svůj malý obchůdek, jste freelancer, máte firmu nebo dokonce jste tvůrci obsahu.

Na tomto systému provozuji desítky svých projektů a jen díky léty "nastavování" jsem se dostal do fáze, kdy řada dílčích částí dokáže jet na automat. Samozřejmě je neustále kam růst a právě na tomto workshopu Vám ukáži, proč je důležité mít systém podnikání a on-line nástroje nastavený komplexně, nikoliv separátně.


Kdy: 31.8.2019, 10:00 - 13:30
Kde: Lark Café, Skřivanova 563/12a, Brno
Vstupní znalosti: základní práce s internetem
Občerstvení: dle nabídky kavárny Lark Café
Délka workshopu: 3 hodiny
Kapacita: max. 25 účastníků
Cena: zdarma 

Přihláška na workshop:

Na workshop se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře níže. Kapacita je omezená, proto prosím pokud máte zájem, registrujte se co nejdříve. Informace označené hvězdičkou jsou povinné. Telefonní kontakt slouží k organizačním důvodům a budu za něj rád. Děkuji.

Bezplatný event WORKSHOP AZAMI


Program workshopu:

10:00 - 12:00: První část
12:00 - 12:30: Oběd
12:30 - 13:30: Druhá část

1/ Webové stránky a jejich růst

Jak vytvářet rychle a levně webové stránky na míru, tedy bez "naklikávacích" služeb typu wix.com. Jak tyto webové stránky propojovat a dále expandovat a zvyšovat jejich dosah.

2/ Digitální marketing

Základní SETUP každého mého webového projektu, který nastartuji. Jak mám nastavený marketing, jak řeším obchod i zákaznickou podporu. Povíme si něco o tom, proč je lepší si základní marketing řešit svépomocí a na to náročnější si přizvat odborníky nebo konzultanty.

3/ Fakturace, finance a GDPR

Ukážu Vám, jak fakturuji za svoji práci, ale i za služby mých projektů. Jaká je cesta zákazníka a jak mám nastavený a zautomatizovaný proces objednávek a poptávek. Dozvíte se základní informace o GDPR a jak si ho nastavit, abyste mohli mít klidné svědomí.

4/ Práce v týmu, a hledání dodavatelů

V poslední části si povíme o tom, jak zapojuji své partnery do správy svých projektů. Jak sdílím se svým týmem administraci i soubory. Proč na některé služby využívám služby jako je Google nebo Apple, a proč je někdy lepší Azami.

Velmi zajímavá bude také část hledání těch správných dodavatelů, které jsou úzce navázáni, na webové stránky a podnikání přes internet. Mezi ně patří nejrůznější marketéři, programátoři, grafici, ale třeba i účetní, daňový poradci či právníci. Ukážu Vám, jak s dodavateli komunikuji a řídím své zakázky. To vše na platformě Azami, kterou vyvíjím již od roku 2006.


Jak a kde to bude probíhat?

Nejdříve se přivítáme v krásných prostorech kavárny Lark café Brno. V rámci nabídky kavárny je možné si objednávat v průběhu workshopu velmi zdravé dobroty. O to základní bude tedy postaráno = o dobré jídlo a pití :-). Během společné chvíle budeme diskutovat i na praktických příkladech probírat vybraná témata. Po skončení můžeme klidně v diskuzi pokračovat. Kavárna je na celou sobotu určena speciálně jen pro nás. Co si vzít sebou:

Od nás dostaneš blok na poznámky a případně další studijní materiály. Hlavně nezapomeň dobrou náladu a chuť učit se něco nového.

Lektoři

Workshopem Tě provede Jarek Mikeš, mj. také Google Certified Trainer.