Kam to bude?


newhome

#jarekmikes.com

Máte nápad? Chcete ho rozjet?

Nově na blogu: Bilance 2022 s cílemi na 2023
Naplánujme si hovor

Jmenuji se Jarek
a jsem profesionální rozjížděč nápadů.

Kdo jsem Seznamte se blíže s mými zkušenostmi,
hodnotami a odbornou kvalifikací.
Jarek Mikes - rozjížděč nápadů

Co přesně dělám?

Podporuji

Pořádám workshopy, události a komunitní setkání na podporu rozvoje podnikání. Prostřednictvím projektu PitchDeck.cz podporuji startupy. Jako Business Angel aktivně investuji do zajímavých nápadů.

Koučuji

Koučuji jednotlivce, týmy i organizace agilní principy a Design Thinking. Mým cílem je pomoci lidem k nalezení jejich potenciálu a být s nimi na cestě k osobnímu rozvoji.

Mentoruji

Své zkušenosti sdílím v rámci individuálního mentoringu, na veřejných i soukromých akcích, na školách i v rámci aktivit neziskových organizací. Specializuji se na webový vývoj, e-commerce a fintech.

Řekli o mně

Jan Kunčík CEO, atlanet media s.r.o.

Jarka znám již mnoho let a ve společném podnikání jsme toho spolu hodně zažili. Je to skvělý profesionál, který velmi dobře rozumí svému oboru a zároveň to je velice pozitivní člověk, který dokáže lidem předat svou vizi a nadšení. Baví ho rozjízdět nové projekty, umí překonávat malé i velké překážky a zůstávat stále velkým optimistou. Neustále se posouvá v tom co dělá, umí dobře komunikovat s lidmi, reaguje na jejich potřeby a dokáže jim předat své znalosti. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Více referencí navolnenoze.cz

Spolupracuji

Chcete se mnou také spolupracovat? Kontaktujte mně