Toto není obyčejný programovací kurz. Společně se svým kolegou jsem pro Vás připravil kurz, který kombinuje teorii webového vývoje s praxí. V celkem 12 lekcích se naučíte nejenom základy programování v PHP jazyce, ale k tomu se seznámíte s Javascriptem.

Oba tyto jazyky jsou stavebními kameny nejen zmíněného webového vývoje, ale také vývoje mobilních aplikací. PHP a Javascript patří mezi nejpoužívají jazyky pro web. Byl na nich vytvořen třeba Facebook nebo Wordpress.

Kurz je určený pro naprosté začátečníky. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s programováním. Jako velký bonus bude, pokud máte základy HTML/CSS. Ten se můžete naučit prostřednictvím našeho kurzu Umění tvorby webových stránek pro začátečníky, nebo samozřejmě kdekoliv jinde.

A protože jsme z oboru, řešíme vlastní projekty i projekty klientů, v průběhu kurzu si budeme ukazovat nejrůznější "výzvy", před které je postaven vývojář během své práce. Vybereme samozřejmě takové, abyste viděli návaznost na probírané učivo.

Začátek kurzu: 4.11.2019 - 27.1.2020, 18:00 - 20:30
Kde: Jana Babáka 2733/11, 612 00 - Brno
Vstupní znalosti: základní práce s internetem
Délka lekce: 2 hodiny
Celkem lekcí: 12
Cena: 3 550 Kč (295 Kč / lekce)

Objednat kurz Registraci zajišťuje Digital Payments CZ s.r.o.


Přehled lekcí:

1. lekce: Algoritmizace, zakladni struktura programu
2. lekce: Proměnné
3. lekce: Řetězce
4. lekce: Podmínky, větvení
5. lekce: Cykly
6. lekce: Pole
7. lekce: Formuláře
8. lekce: Funkce
9. lekce: Objekty
10. lekce: Práce se soubory
11. lekce: Úvod do databází
12. lekce: Úvod do API

Co si vzít sebou:

Od nás dostaneš blok na poznámky a případně další studijní materiály. Hlavně nezapomeň dobrou náladu a chuť učit se něco nového.

Proč tento kurz?

Narozdíl od řady programovacích kurzů v tomto jazyce, se zde naučíte tzv. "raw" PHP. Nebudete pracovat se složitými frameworky (typu Nette). Abyste pochopili principy programování, musíte své znalosti stavět na kvalitních základech. A protože je naší hlavní činností zakázkový vývoj (nikoliv školení), připravili jsme pro Vás pestrou ochutnávku příkladů z praxe.

Uplatnění:

Naučíte se základy programování v nejpoužívanějším jazyce pro webový vývoj. Po absolvování kurzu se budete moci ucházet o juniorské pozice PHP programátora a nastartovat tak svoji novou kariéru.

Lektoři

Kurzem Tě provede zkušený lektor Miloš Matějíčka, senior developer z digimadi people s.r.o.
Garantem je Jarek Mikeš, mj. také Google Certified Trainer for Education.