Kurz je skvělá příležitost pro každého, kdo chce svůj obor a životní styl posunout na další úroveň. Je vhodný například pro maminky na rodičovské, pro studenty, ale také pro živnostníky. Pokud chcete spojit svobodu podnikání s životním stylem, pokud milujete technologie a jste fascinováni internetem, jste ideální účastník kurzu.

Podnikání na internetu a digitální nomádství nabírají na velké oblibě napříč celou on-line a off-line veřejností. A není se čemu divit. V roce 2005 bylo připojeno 35% České republiky, v roce 2013 už 74%. Ve světě je aktuálně přes 40% uživatelů internetu, což je neuvěřitelných 3,5 miliardy lidí. Touha podnikat z libovolného místa logicky roste s internetovou dostupností.

Proto stát digitálním nomádem a podnikat na internetu nemůže mít lepší čas než je dnes. Začněte na sobě pracovat, pouznejte kouzlo svobody podnikání.

Začátek kurzu: 17.8.2019, 13:00 - 17:00
Kde: Jana Babáka 2733/11, 612 00 - Brno
Vstupní znalosti: základní práce s internetem
Délka lekce: 4 hodiny
Cena: 800 Kč = 1+1 (doprovod zdarma)

Objednat kurz Registraci zajišťuje Digital Payments CZ s.r.o.


Jak a kde to bude probíhat?


Sejdeme se u dobrého čaje či kávy v centru Brna. V úvodu se vzájemně seznámíme, podělím se s vámi, jak jsem k digitálnímu nomádství přišel já a poté se pustíme do samotného školení. V průběhu kurzu i po něm bude prostor k diskuzi a dotazům. Pokud zde poznáte nové kontakty, můžete bez problémů v prostorech zůstat a pokračovat v seznamování.

V kurzu si povíme o tom, co všechno by digitální nomád měl znát. Seznámíme se s webovými technologiemi, s on-line nástroji a s marketingovou strategií, kterou digitální nomádi používají. V kurzu si také krátce povíme, jaká forma podnikání je pro nomáda vhodná a jak se právně zabezpečit nebo dokonce, jak si nastavit svoji účetní agendu. Dozvíte se na čem digitální nomádi vydělávají a jak můžete právě vy udělat to samé.

Co si vzít sebou:

Nadšení a dobrou náladu. Vše ostatní dodám já :-).

Lektor

Kurzem Tě provede Jarek Mikeš, mj. také Google Certified Trainer for Education. 

Hodnocení účastníků

Matěj Holý: „Priateľský, otvorený človek, ktorý má očividne dosť skúseností s tým, čo učí."