Máte webové stránky, které mají "i" kvalitní obsah a přesto nemáte objednávky, registrace ani interakci od návštěvníků? V tomto kurzu si podrobně rozebereme, jak velký vliv má front-end webových stránek na jejich výkonnost.

Ukážeme si 10 konkrétních kroků, jak zvýšit výkon Vašeho webu.


Kdy: 21.11.2019 10:00 - 13:00 / 10.12. 2019 17:00 - 20:00
Kde: Brno, Jana Babáka 2733/11, 612 00
Vstupní znalosti: základní práce s internetem
Občerstvení: káva, čaj, voda, něco drobného na zub
Délka kurzu: 3 hodiny
Kapacita: min. 5 účastníků pro otevření kurzu
Cena: 1250 Kč, v případě 1+1 je cena 1000 Kč / os.

Registrovat (21.11.2019) Registrovat (10.12.2019)

Registraci zajišťuje Digital Payments CZ s.r.o.
Ceny jsou uvedeny vč. 21% DPH.


Program kurzu:

1/ Případová studie spojená s KPI
2/ Vliv sématické struktury obsahu
3/ Architektura webu
4/ Doménové jméno
5/ Jak testovat a měřit výkon webu
6/ "Killer" funkce webu, zabíjící KPI
7/ SEO - kdy ano a kdy ne
8/ Rekapitulace doporučení

1/ Případová studie spojená s KPI

V rámci případové studie si ukážeme problematické části webových stránek přepočítané do číselných hodnot, jako např. návštěvnost a tržba.

2/ Vliv sématické struktury obsahu

Ukážeme si špatně a dobře strukturovaný obsah webových stránek. 

3/ Architektura webu

Dobře navržené webové stránky jsou naprosto klíčové. V této části si rozebereme nejčastější chyby v architekturách webu. Rozebereme si pojmy jako "Wordpress syndrom" nebo "Wix syndrom".

4/ Doménové jméno

Majitelé domén často podceňují jejich důležitost. Doménu vlastní jako pouhou "adresu" jejich webových stránek. Vysvětlíme si, že registrací vhodné domény vše teprve začíná.

5/ Jak testovat a měřit výkon webu?

Rozebereme si několik vhodných bezplatných nástrojů na měření výkonu webu. 

6/ "Killer" funkce webu, které zabíjí KPI

Majitelé webových stránek často neznají limity co do počtu funkcí a grafických efektů. V této části si rozebereme, že třeba i obyčený "Obrázkový slider" Vás dokáže připravit o většinu zákazníků. 

7/ SEO - kdy ano a ne

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je dnes už automatickou součástí každého úspěšného webového projektu. Ještě než začnete, musíte pro SEO "připravit půdu". Rozebereme si, co vše je nutné mít připraveno.

8/ Rekapitulace

Během celého kurzu zazní konkrétní doporučení, jak zlepšit výkon Vašich webových stránek. A protože opakování je matka moudrosti, doporučení si zopakujeme a vytvoříme si vlastní akční plán.

Pro koho je kurz určen a proč se zúčastnit?

Pro majitele webových stránek, blogů a internetových obchodů. A proč se zúčastnit? Můžete utratit deseti tisíce či statisíce za bezpočet reklamních kanálů (PPC, content marketing, affiliate, atp.), ale pokud nebudete mít v pořádku své webové stránky, je to jako lít vodu do cedníku. Nezáleží na tom kolik vody do cedníku nalijete, vždy zůstane prázdný, v lepší případě ho trošku namočíte.

Co se naučíte?

Jak díky relativně jednoduchým úpravám, dáte svým webových stránkám nový dech. A pokud budete opravdu důslední, transformujete své webové stránky na KPI mašinu.


Jak to bude probíhat?

Nejdříve se přivítáme, občerstvíme. Začneme praktickou případovou studií, která bude demostrovat celou problematiku spojenou s výkonem webových stránek. Po krátké přestávce se vrhneme na jednotlivé body programu, během kterého zazní konkrétní doporučení na zvýšení výkonnosti webu.

Co si vzít sebou:

Notebook + nabíječka. Od nás dostaneš blok na poznámky a případně další studijní materiály. Hlavně nezapomeň dobrou náladu a chuť učit se něco nového.

Lektoři

Kurzem tě provede Jarek MikešGoogle Certified Trainer.