Poradenství v oblasti digitální strategie nebo ICT se specializací na webový vývoj a progresivní (mobilní) aplikace. Komunikace výhradně e-mailem.

Jak poradenství probíhá?

Pokud potřebujete ušetřit čas cestováním a chcete mít možnost zkonzultovat Vaše nápady, záměry či strategie, je tato forma přímo pro Vás. Jednoduše mi e-mailem pošlete dotaz na který chcete znát odpověď. Na jednoduché dotazy odpovídám většinou během pár hodin. Na složitější dotazy, které vyžadují studium, analýzy či nějaké testování, odpovídám dle jejich náročnosti. Snažím se však, abyste měli odpověď co nejdříve.

V případě zájmu, je možné na konci měsíce dodat přehled rozsahu poradenství.

Veškeré poradenství provádím osobně, v případě nutnosti k sobě na konzultace přizvu odborníky (vývojáře, e-commerce specialisty, PPC manažery, UX designery, atp.). Tyto mé konzultace jsou již součástí ceny, a za nic nepřiplácíte.

Zakládám si na úpřímném a férovém jednání. Poradenství z kapacitních důvodů poskytuji omezenému počtu zájemců.

 

Cena poradenství

Poradenství se předplácí předem na daný měsíc. Pro lepší cenu je možné si předplatit i delší období. Fakturuji jako freelancer, neplátce DPH.

1 měsíc 5 000 Kč
3 měsíce 13 500 Kč (úspora 1500 Kč / 10%)
6 měsíců 25 500 Kč (úspora 4500 Kč / 15%)

Jak dále?

Kontaktujte mne e-mailem nebo telefonicky a dohodneme se na detailech. Pokud máte zájem o jednorázovou konzultaci, můžete ji poptat zde.