Chystáte zajímavý projekt? Máte projekt a hledáte nové příležitosti? Chcete své projekty nejen obchodně rozvíjet? Pak potřebujete start-up facilitátora. Podnikání i realizace projektů je bezpochyby vytrvalostní disciplína. Pojďme se na to společně připravit.

Proč start-up facility?

Velkou předností start-up facilitátora je široký obecný rozhled napříč několika obory a kvalitním networkingem (ví na koho se obrátit, když je něco potřeba v rámci dobrého poměru cena/výkon).

Co spoluprací se mnou získáte?

Pomohu s nastavením firemní agendy včetně účetnictví

Volba vhodné právní formy projektu je kritická. Sám jsem toto rozhodnutí dělal nezpočetněkrát. Jako freelancer funguji od roku 2002. V roce 2008 jsem založil první s.r.o. později první zahraniční LTD. Od té doby jsem společnosti založil (i likvidoval) hned několik. Pomohu Vám se založením a prvotním nastavením vnitropodnikových (vnitroprojektových) směrnic. Jsem aktivní jednatel v několika společnostech, mohu nabídnout zkušenosti i v režimu krizového řízení.

Výběr účetního a nastavení digitalizovaných procesů účetnictví je naprostý základ, který potřebuje každá firma i projekt.

Spolupracuji s řadou účetních na volné noze, účetními i daňovými agenturami. Sám vlastním účetní a technologickou společnost Digital Payments CZ s.r.o., která se specializuje nejenom na digitalizaci účetnictví, ale i payment processing a invoicing. Tato společnost je sesterská společnost fi. TaxVision s.r.o., která nám poskytuje zázemí odborníků. Účetnictví jsem studoval, manželka je účetní. Účetnictví mne provází většinu mé profesní kariéry.

Pomohu se zavedením procesů projektového řízení

V rámci firemní a projektové agendy společně vybereme a nastavíme vhodné nástroje. Mohu nabídnout své zkušenosti v zavádění agilních metodik projektového řízení. Velmi jsem si oblíbil metodiky SCRUM a PRINCE2. Volba vhodné formy řízení projektů je však velmi individuální. Často u projektů volíme i klasičtější formy jako je Waterfall či Kanban.

V rámci nastavených procesů pak vyškolím všechny členy týmu a pomohu s implementací. Nemusíte se tak bát, že by někdo nevěděl jak co bude fungovat.

Pomohu Vám či Vašemu HR s náborem vhodných členů týmu.

Dočasně zastanu role Product Ownera nebo externího CEO.

Pomohu s web developmentem

Specializuji se na webový vývoj a vývoj mobilních aplikací. Pokud máte investiční záměr vytvořit webové stránky, internetový obchod, mobilní či webovou aplikaci, pomohu Vám s nalezením vhodného dodavatele.

Společně projdeme nabídky agentur i jednotlivců, kdy konečné rozhodnutí koho zvolíte bude na Vás.

Vývoj je mi velmi blízký také proto, že od roku 2008 vlastním IT agenturu digimadi people s.r.o., která spravuje více než 300 projektů nejrůznějšího charakteru. Sám jsem byl řadu let aktivní developer. Dnes se věnuji spíše projektovému řízení v IT.

Pomohu s digitálním marketingem

Jakmile se dostanete do fáze, kdy máte produkt či službu, začnete zcela jistě řešit marketing. Pomohu Vám zvolit správné kanály a společně projdeme nabídky agentur i jednotlivců.

Digitálnímu marketingu se aktivně věnuji více než 15 let. Své zkušenosti jsem nabíral v agenturním prostředí jako marketingový specialista (zejména pro oblast SEO). V roce 2011 jsem založil agenturu stormedia, specializující se právě na digitální marketing, pořádání eventů a publikační činnost.

Pomohu nastavit vzdělávání týmu

Ať už společně budeme řešit vývoj, účetnictví, marketing nebo projektové řízení, vždy bude záležet na tom, jak dobře proškolený bude Váš tým. Ani nejlepší metody, software a firemní strategie Vám nebude fungovat, pokud tým nebude správně spolupracovat.

Pomohu s pravidelným školením celého týmu. Jako pomoc si zcela jistě přizvu ověřené odborníky.

Samotné školení však nestačí. V rámci budoucího náboru nových členů Vám pomohu nastavit onboarding vzdělávací procesy ve spojení s moderními e-learningovými metodami.

Cílem je, abyste dokázali pravidelně a úspěšně školit své pracovníky sami a s minimem úsilí.

Ke vzdělávání mám velmi blízko. Své profesní dovednosti neustále rozšiřuji. Aktivně přednáším na témata projektového řízení a digitálního marketingu. Potkat mne můžete na Vysoké škole ekonomické v Praze, Masarykově univerzitě nebo na některé ze středních škol v rámci projektu Můžeš podnikat.

V letech 2019 a 2020 jsem byl Google Certified Trainer pro vzdělávání a Future Skills. Proškolil jsem tisíce lidí.

Aktuálně studuji lingvistiku na Masarykově univerzitě.

Pomohu s financováním projektu

Do projektů s velkou radostí investuji, propojuji je s dalšími projekty. Pohybuji se mezi investory, mohu pomoci s přípravou na tzv. Pitch Deck a zvýšit Vám tím šance investora získat. Také rád pomohu s financováním. Pokud do vašeho nápadu nebudu investovat přímo já, mohu pomoci se získáním externích finančních prostředků (granty / dotace, úvěry, crowdfunding, atp.)


Pracuji zdarma

Společný čas neměřím, je pro mne důležité, abyste byli spokojeni a Vaše zadání splněno.

Konkrétní podmínky spolupráce rád individuálně sdělím.

}Vybrat termín konzultace