Toto není obyčejný programovací kurz. Společně se svým kolegou jsem pro Vás připravil kurz, který kombinuje teorii webového vývoje s praxí. V celkem 12 lekcích se naučíte nejenom základy programování v PHP jazyce, ale k tomu se seznámíte s Javascriptem.

Oba tyto jazyky jsou stavebními kameny nejen zmíněného webového vývoje, ale také vývoje mobilních aplikací. PHP a Javascript patří mezi nejpoužívají jazyky pro web. Byl na nich vytvořen třeba Facebook nebo Wordpress.

Kurz je určený pro naprosté začátečníky. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s programováním. Jako velký bonus bude, pokud máte základy HTML/CSS. Ten se můžete naučit prostřednictvím našeho kurzu Umění tvorby webových stránek pro začátečníky, nebo samozřejmě kdekoliv jinde.

A protože jsme z oboru, řešíme vlastní projekty i projekty klientů, v průběhu kurzu si budeme ukazovat nejrůznější "výzvy", před které je postaven vývojář během své práce. Vybereme samozřejmě takové, abyste viděli návaznost na probírané učivo.

Začátek kurzu: 4.11.2019 - 27.1.2020, 18:00 - 20:30
Kde: Jana Babáka 2733/11, 612 00 - Brno
Vstupní znalosti: základní práce s internetem
Délka lekce: 2 hodiny
Celkem lekcí: 12
Cena: 3 550 Kč (295 Kč / lekce)


Přehled lekcí:

1. lekce: První část
2. lekce: Oběd
3. lekce: První část
4. lekce: První část
5. lekce: První část
6. lekce: První část
7. lekce: První část
8. lekce: První část
9. lekce: První část
10. lekce: První část
11. lekce: První část
12. lekce: První část


Jak a kde to bude probíhat?

Nejdříve se přivítáme v krásných prostorech kavárny Lark café Brno. V rámci nabídky kavárny je možné si objednávat v průběhu workshopu velmi zdravé dobroty. O to základní bude tedy postaráno = o dobré jídlo a pití :-). Během společné chvíle budeme diskutovat i na praktických příkladech probírat vybraná témata. Po skončení můžeme klidně v diskuzi pokračovat. Kavárna je na celou sobotu určena speciálně jen pro nás. Co si vzít sebou:

Od nás dostaneš blok na poznámky a případně další studijní materiály. Hlavně nezapomeň dobrou náladu a chuť učit se něco nového.

Lektoři

Kurzem Tě provede zkušený lektor Miloš Matějíčka.
Garantem je Jarek Mikeš, mj. také Google Certified Trainer for Education.