Ahojte,

tady najdete podrobné informace k domluvenému kurzu. Normálně Záchranná zdravotnická služba Jmk, p.o. organizuje sama kurz První pomoci u dětí, bohužel nevypisuje už delší dobu žádné termíny. Po dohodě však byli ochotni uspořádat individuální termín, z jejich pohledu to je komerční termín, proto vyjde o pár stovek víc, ale i tak si myslím, že cena je super.

Popis kurzu

Kurz je určen zejména pro rodiče, učitele ve školách a školkách, vychovatele… pro všechny, kteří se starají o děti. Naučíte se např. co dělat, když dítě spadne z výšky, přestane dýchat, dusí se, dostane křeče atd. Součástí je i praktický nácvik základních dovedností.

Rozsah: 4 hodiny
Místo konání: Fakultní nemocnice Bohunice, ZZS JmK, p.o., Brno-Bohunice, Kamenice 798/1d - přednáškový sál
Kapacita: 10-15 osob
Cena: 800,- Kč/osobu
Termín: 16.3.2019, od 10:00 - 14:00


Účastnický poplatek je nutné uhradit před termínem konání kurzu.

Podmínkou pro realizaci kurzu je přihlášení alespoň 10ti účastníků. Rezervace termínu je nutná minimálně 21 dní předem.

Budou zajištěné i nějaké pomůcky, v ceně je i příprava personálu. Školit bude záchranář (lékař nebo zdravotnický personál).

Bylo mi řečeno, že se musí počítat s tím, že i přes zaplacení, přímé potvrzení kurzu bude 3 dny před jeho konáním, ale že většinou platí ta rezervace. Jde o to, že tím, že to dělají přímo záchranáři, tak je pro ně priorita poskytování první pomoci a provoz záchranky (doktoři mají různé směny, a pokud někdo vypadne, a budou se rozhodovat mezi námi a službou v pohotovosti, tak samozřejmě vyhraje pohotovost).

Platba

Organizaci s nimi řeším já, a mě budou posílat fakturu. Pošlete mi tedy prosím na účet 100946469/2250 částku 800 Kč za osobu, do poznámky hoďte za koho to je. Po zaplacení pošlu fakturu.  Pokud chcete jít, pošlete to prosím co nejdříve, já jim budu fakturu platit za pár dní.

Rezervace míst dělám z organizačních důvodů pouze oproti přijaté platbě.

Kontakt

Kdyby cokoliv pište mi na Facebook, nebo můžete ideálně i Viber na telefon 776750101. Klidně volejte, kdybyste nemohli, pořešíme co s tím. Jestli najdem náhradu a tak. Můžete i email mikes@stormedia.cz.


Další informace

Toto je druhý termín kurzu, první jsme měli 19.1.2019 a bylo to super :-) Pro zájem i o další termíny, jsem se rozhodl v organizaci pokračovat. Navíc je to pro dobrou věc!