Kam to bude?


Mentoring

20 let podnikání. 10+ založených společností. Aktivní multi-CEO. 200+ realizovaných projektů. To je ve zkratce moje cesta k získání zkušeností, o které se s Vámi podělím. S oblibou říkám, že mám nejdražší mentoring certifikaci, kterou si můžete pořídit - životní. Za mé chyby jsem zaplatil miliony korun. Řada podnikatelů jde podobnou cestou a draze se učí "za pochodu". Buďte chytřejší a osvojte si sdílené know-how.

Specializuji se na projekty v on-line prostředí.

Co to je mentoring a jak probíhá?

Mentoring, v počeštěné formě také mentorství nebo mentorování, je profesní vztah dvou osob, kdy mentor předává své zkušenosti a znalosti svému svěřenci – menteemu (mentorovanému). Mentor tak působí jako průvodce v určité oblasti či tématu a pomáhá menteemu nalézt správný směr či řešení.

Probíhá formou 90 min sezení, ideálně osobně. Nemusíte nikam jezdit. Já přijedu k Vám, a to kamkoliv v ČR. Za jedno sezení zaplatíte 6 000 Kč. Většinou stačí 1-2 sezení měsíčně, kdy si připravíte témata, výzvy či problémy, které chcete řešit a společně tyto témata rozebereme.

Jak začít?

Rezervujte si 30 minutovou bezplatnou konzultaci, kde se pobavíme o možnostech spolupráce. Na základě konzultace se pak rozhodnete, zda pro Vás bude moje forma mentoringu přínosem či nikoliv.

Chcete vědět více o mých zkušenostech?

Nahlédněte do sekce Zkušenosti.

Můžete si také přečíst některé z referencí.

}Vybrat termín konzultace