Start-up facility

S čím mohu pomoci?

Jsem rozjížděč. Pomáhám zejména technologickým firmám a jednotlivcům rozjet jejich internetový byznys. Zajistím za Vás byrokracii jako je třeba založení firmy, výběr účetního a nastavení účetní agendy, vytvoření týmů pro vývoj i marketing. Pomohu Vám vybrat nejvhodnější dodavatele vycházející z firemní strategie.

5 důvodů proč mne potřebujete

 1.  Zkušenost v podnikání 

  Podnikám od roku 2002. Spoluzaložil jsem 9 vlastních společností v ČR i v zahraničí (UK) a desítky dalších jsem pomohl založit. Zažil jsem jsem vzestupy i těžké pády. Naše vzájemná spolupráce bude v duchu pochopení a nadhledu.

 2.  Pravidelně investuji 

  Každý rok investuji do vlastních nových nápadů. Startupové prostředí znám velmi dobře, je to má vášeň.

 3.  Mé kontakty = Vaše kontakty 

  Během spolupráce naplno využívám léta budovaný networking ve Váš prospěch.

 4.  Garantuji profesionalitu 

  Vystudoval jsem ekonomii. Mám řadu světově uznávaných certifikací agilní řízení projektů. Jsem certifikovaný Scrum Master a právě Scrum pomáhám zavádět do nových projektů. Držím se přísloví T.G. Masaryka: "Kolik řečí umíš, tolikrát si člověkem". Hovořím pěti jazyky. Studuji lingvistiku na FF Masarykovi univerzity. Mimo jazyky řeči, jsem oddán i jazykům programovacím. Jsem aktivní Full Stack Developer.

  Aktivně se vzdělávám i předávám své zkušenosti mladším generacím.

 5.  Pracuji zdarma 

  Ano čtete správně. Neúčtuji si hodinové sazby ani balíčky služeb. Neměřím náš společný čas. Odměnou mi je, že zvážíte využití služeb mých projektů, které předtím musí obstát v konkurenčním boji.


Chcete spolupracovat?

Zavolejte mi +420 776 750 101 nebo mi napište na e-mail mikes (zavináč) stormedia.cz.