Kam to bude?


Profesionální koučink

Od roku 2023 se stávám ICF koučem ve výcviku. ICF kouč je členem ICF, International Coaching Federation, největší celosvětové profesní organizace v oblasti koučování, řídí se kompetencemi profesionálního koučování ICF a dodržuje etický kodex ICF.

Jakožto kouč ve výcviku poskytuji standardní koučovací sezení, kde aplikuji doporučení svých zkušených kolegů s řádnou akreditací. Abych sám získal akreditaci, musím "odkoučovat" předem stanovený počet hodin, podstoupit řádný trénink i mentoring a náročnou praxi. Více se dozvíte zde.

Co je koučování a pro koho je?

Koučování (koučink) je proces, podporující hledání individuálních řešení pro jedince v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce (mentor), ale hledá řešení společně s klientem. Termín pochází z anglického slovesa coach (trénovat, vést). Pochopení podstaty koučování ulehčuje i metafora kočího (v angl. coach) nebo dostavníku – jako prostředku, pomáhajícího dostat se důležité osobě pohodlným způsobem z místa, kde právě je, na místo, kde chce být.

Koučování je pro Vás pokud:

  • Řešíte zdánlivě neřešitelný problém.
  • Cítíte, že potřebujete změnu (práce, vztah, život, ..), ale nedokážete přesně říci jakou.
  • Chcete se pustit do podnikání, ale nejste si jisti, zda je to opravdu pro Vás.
  • Máte nápad a chcete ho rozjet.
  • Hledáte způsoby, jak zlepšit své dovednosti a rozšířit svůj potenciál.
  • Máte pocit, že v podnikání spíše proplouváte, než abyste nad tím měli vlastní kontrolu.

Cena a podmínky

Koučování probíhá formou 60 min sezení, převážně on-line (Google Meet, Zoom, telefon). Nemusíte nikam jezdit. Jelikož nejsem ještě akreditovaný kouč, za jedno sezení zaplatíte pouze 500 Kč.

To samozřejmě neznamená, že s koučováním nemám zkušenosti. Naopak, jsem agilní kouč, který má řadu certifikací (Scrum, Kanban, aj.). Byl jsem dva roky po sobě Google Certified Trainer, jsem certifikovaný facilitátor #IamRemarkable od Google. Léta jsem aktivní mentor, kde aplikuji koučovací techniky. Jsem absolvent oboru MSc pro strategický management, kde jsem absolvoval také dílčí kurzy o koučování, komunikaci a leadershipu. V koučování a nejen v něm, si průběžně rozšiřuji své vzdělání.

Jak začít?

Rezervujte si 30 minutovou bezplatnou konzultaci, kde se pobavíme o možnostech spolupráce. Na základě konzultace se pak rozhodnete, zda pro Vás bude moje forma koučinku přínosem či nikoliv.

Chcete vědět více o mých zkušenostech?

Nahlédněte do sekce Zkušenosti.

Můžete si také přečíst některé z referencí.

}Vybrat termín konzultace